KONST / Litografier / Färglitografier 14499011
nr 1449 9011
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografier, 5 st. 225: upplaga. Signerade. Färglitografi, bildmått: 42x30, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:29:11
21/2 12:00:20
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks